Çocuk Odası Sticker Modelleri

Çocuk Odası Sticker

Çocuk ve bebek odalarının duvarları için hazırlanmış en yüksek kalitedeki benzersiz duvar sticker modellerini sitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz. Duvar sticker modelleri ile çocuk ve bebek odalarının duvarlarını monoton olmaktan çıkartmak için sadece duvar stickerlar yeterlidir. Profesyonel dekorasyon uygulamalarına göre oldukça makul fiyatlara benzersiz değişimler sağlayabilirsiniz. Üstelik sticker uygulama işlemi bir dağınıklık veya kirlilik yaratmayacağı gibi çok kısa süre içerisinde uygulanabilmektedir. Duvar sticker fiyatları, pek çok dekorasyon uygulamasına göre oldukça hesaplıdır. Duvar stickerları, duvarlarınıza uygulamak hem kolay hem de oldukça eğlencelidir. Beğendiğiniz bir model ile siz de duvarlarınızı renkli stickerlar ile süsleyebilirsiniz.

Sticker yapıştırmak için herhangi bir uzmanlık gereksinimi yoktur. Duvarlara yapıştırma dışında; cam, metal, ahşap, mobilya veya fayans gibi herhangi bir yüzeye kullanabilirsiniz. Duvar sticker üretiminde solvent bazlı boyalar kullanılmaz. Vinyl adı verilen özel bir materyalden üretilmektedir.

Çocuk veya bebek odaları için özel hazırlanmış duvar sticker modelleri duvarlarınıza sıra dışı bir görünüm katacaktır. Çocuk ve bebeklerin renkli dünyalarını çocuk odası duvar sticker modelleri ile daha da renklendirin.